Паніка у Києві! Росіяни погрожують ракетним ударом по двох медичних закладах

Паніка у Києві! Росіяни погрожують ракетним ударом по двох медичних закладах

У звʼязку із загрозою удару ворога у Києві терміново евакуювали пацієнтів дитячої лікарні. У мережі з'явилося відео із погрозою фактично анонсованим ударом ворога по двох медичних закладах столиці, що на вулиці Богатирській. Одна з лікарень - дитяча. Там, за словами пропагандистів, нібито перебувають військові. Столична влада цю інформацію спростувала. У КМДА наголосили, що це брехня та чергова провокація ворога. Однак щоб убезпечити дітей, їхніх батьків та медичний персонал лікарні влада все ж вирішила тимчасово розмістити усіх по інших медичних закладах столиці.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie