Перша українка в Італії видужала від коронавірусу: як вдалося побороти недугу
27 українців лікуються від короновірусу за кордоном. Четверо інфікованих українців померли. Усіх не стало в Італії. Вижити і одужати вдалося Павлині Шимбір з маленького селища на Вінниччині. Уже 10 років жінка працює в італійському містечку Медічина. Там і захворіла на короновірус. Сталося це 3 тижні тому. А 28 березня вона нарешті почула заповітне "здорова". Якими були 3 тижні лікування в італійській клініці – українка розповіла ТСН наживо. Більше про коронавірус в Україні