Підозрюваних у стрілянині, що сталася в одному зі столичних барів, знайти поки не вдалося
Однак, у МВС кажуть, зловмисники залишили після себе достатньо «слідів», за якими їх виявлять. Нагадаю, вчора близько шостої години вечора в суші-барі на Печерську виник конфлікт між відвідувачами, під час якого один із чоловіків кавказької зовнішності дістав зброю і здійснив кілька пострілів.