Пішохідний міст у Черкасах: краще стрибати через залізничні колії, ніж підніматись по ньому

Пішохідний міст у Черкасах: краще стрибати через залізничні колії, ніж підніматись по ньому

Люди стрибають через залізничні колії, бо бояться підніматися на пішохідний міст. У Черкасах він уже так стомився, що люди ладні загравати з долею на рейках, ніж ступати на аварійну споруду. Вони не один рік просять відремонтувати міст, але чиновники нікого не чують. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie