Подружжя та їхня доросла донька вчаділи у власному будинку на Київщині
Ще одна їхня родичка вижила. Вона в реанімації. Нині поліція та газовики з'ясовують, що стало причиною отруєння чадним газом. А рідні загиблих нарікають на роботу медиків. Деталі - в сюжеті.