Право на владу: як харківські лікарні переживають COVID-19

Право на владу: як харківські лікарні переживають COVID-19

У "Право на владу" – волонтерка Наталя Попова. Вона розповіла, як у Харкові переживають коронавірус. Подробиці – далі.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie