Президентська ялинка вже "горить" - зимове містечко біля Офісу Президента відкрите для відвідувачів

Президентська ялинка вже "горить" - зимове містечко біля Офісу Президента відкрите для відвідувачів

Ялинка, яку запалюють першою. Більшість святкових локацій по всій країні розпочне працювати завтра, до Дня святого Миколая. А от біля Офісу Президента зимове містечко відкривається сьогодні. Як виглядає святковий майданчик? І хто присутній на відкритті – дивіться в прямому включенні.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie