При будівництві нової станції метро у Києві загинув працівник
44-річний електрик з Вінниці впав, намагаючись вкрутити світильники на станції і помер дорогою до лікарні.
44-річний електрик з Вінниці впав, намагаючись вкрутити світильники на станції і помер дорогою до лікарні.