При будівництві нової станції метро у Києві загинув працівник

При будівництві нової станції метро у Києві загинув працівник

44-річний електрик з Вінниці впав, намагаючись вкрутити світильники на станції і помер дорогою до лікарні.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie