Причини злили у ЗМІ: угоду між Україну та США щодо копалин не підписано
Українсько-американські переговори завершилися без підписання угоди про рідкісно-земельні копалини. Цей документ кілька днів тому до Києва привіз міністр фінансів США Скотт Бессент. І в Києві його вивчили, доопрацювали, а після цього повернули на розгляд американцям. Після зустрічі на Мюнхенській безпековій пресконференції Володимир Зеленський написав у соцмережах, що вони продовжать працювати над цим питанням. Що саме стало причиною зволікань офіційно невідомо.