Приїхала лікуватись, та натрапила на грабіжників: 85-річна кримчанка 2 роки прожила на вулиці

Приїхала лікуватись, та натрапила на грабіжників: 85-річна кримчанка 2 роки прожила на вулиці

85-річна Олександра Дьоміна приїхала на лікування з Криму до Одеси. У неї вкрали гроші та усі документи. Бабуся 2 роки прожила на вулиці, поки на її шляху не зустрілася небайдужа киянка. Все, про що мріє пані Олександра, повернутися до дому.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie