Росія випустила по Києву 40 ракет, з яких 37 збила ППО: яка ситуація в місті
Київ витримав одну з найбільших ракетних атак від початку російського повномасштабного вторгнення. Росіяни випустили по столиці 40 ракет, з яких 37 збили сили ППО - повідомляють у Київській міській військовій адміністрації. Кілька вибухів пролунали у Деснянському, Дніпровському та Голосіївському районах. У зв‘язку з пошкодженнями енергетичної інфраструктури після ракетних ударів в усіх районах столиці є перебої з водопостачанням, теплом та світлом. Громадський електротранспорт не працює у більшості районів столиці. Через дефіцит електрики зупинилось київське метро. Подробиці - дивіться далі.