Росіяни захопили ще один радіопередавальний центр і продовжують блокувати частини

Росіяни захопили ще один радіопередавальний центр і продовжують блокувати частини

Путінські війська вже захопили радіопередавальний центр у Зеленогірському. Те саме сталось і з командним пунктом та локаційними станціями радіотехнічного батальйону "Ай-Петрі". Російські автоматники пригрозили нейтралізувати будь-який транспорт, який рухатиметься в їхній бік.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie