Рукокриві окупанти збили свій же гелікоптер!
Поблизу Анапи російська ППО відмінусувала власний гвинтокрил Ка-29. Повітряне судно піднімали для пошуку та знищення українських надводних дронів. Воно потрапило під так званий дружній вогонь комплексу "Панцир". Унаслідок інциденту увесь екіпаж загинув на місці, а сам вертоліт перетворився на купу брухту. Деталі - в ТСН.