Шахрайки під виглядом медпрацівниць обікрали пенсіонера у Сумській області

Шахрайки під виглядом медпрацівниць обікрали пенсіонера у Сумській області

Коронавірусні шахраї орудують на Сумщині. За псевдомедогляд пенсіонер із Конотопа заплатив їм 18 тисяч гривень. До оселі 82-річного дідуся дві жінки зайшли нібито провести температурний скринінг. Спершу розповідали, що у село начебто приїхав заражений чоловік. Наляканого старенького навіть змусили виміряти температуру. Після чого заговорили про так звану "грошову реформу" та обмін старих купюр на нові. Пенсіонер витяг гроші та не зчувся, як вони зникли.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie