Шістдесят бандуристів заспівали просто посеред залізничного вокзалу в Києві

Шістдесят бандуристів заспівали просто посеред залізничного вокзалу в Києві

Бандури із собою взяла тільки третина музикантів - кажуть, більше інструментів до головної зали вокзалу просто не помістилися б. Співи змагаються з оголошеннями про потяги і попередженнями про злодіїв. Пасажири не чують слова, однак відчувають настрій. А найсміливіші - підспівують у мікрофон ТСН.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie