Штурм "елітних" російських морпіхів був знищений 47-ю бригадою

Штурм "елітних" російських морпіхів був знищений 47-ю бригадою

На Курщинці російська 155-та бригада, що намагалася атакувати з десятками танків, зазнала катастрофічних втрат і залишила поле бою без техніки.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie