Ситуація на Запоріжжі: на коронавірус захворіли медики, а медсестри погрожують звільненням

Ситуація на Запоріжжі: на коронавірус захворіли медики, а медсестри погрожують звільненням

На Запоріжжі коронавірус атакує медиків. Недугу підтверджено в головного лікаря Мелітопольської лікарні та його заступника, іще 12 співробітників - на самоізоляції. Тим часом у регіоні погрожують звільненням медсестри, що працюють у відділеннях для хворих із коронавірусом.  Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie