Ситуація на Запоріжжі: на коронавірус захворіли медики, а медсестри погрожують звільненням
На Запоріжжі коронавірус атакує медиків. Недугу підтверджено в головного лікаря Мелітопольської лікарні та його заступника, іще 12 співробітників - на самоізоляції. Тим часом у регіоні погрожують звільненням медсестри, що працюють у відділеннях для хворих із коронавірусом. Більше про коронавірус в Україні