Слідчі з'ясували причину аварії на каїрській залізниці

Слідчі з'ясували причину аварії на каїрській залізниці

Потяг врізався у відбійник через суперечку двох машиністів. Вони не змогли поділити колію між собою. Зупинилися, вийшли з тепловозів і почали з'ясовувати стосунки. Один з машиністів забув заблокувати гальма. Потяг покотився у бік вокзалу і влетів у відбійник. Його паливний бак вибухнув. Загинули 25 людей, ще півсотні травмувалися.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie