Ведуча Сніданку з 1+1 захворіла на COVID-19: як почувається Неля Шовкопляс

Ведуча Сніданку з 1+1 захворіла на COVID-19: як почувається  Неля Шовкопляс

Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс захворіла. Вона здала тест, і в неї підтвердили COVID-19. Зараз вона з нами на прямому звязку. Як себе почуває телеведуча? Коли відчула перші симптоми? Як себе почувають діти? Дивіться пряме включення.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie