Солістка гурту Go-A розказала, як вони зробили кавер на пісню Вєрки Сердючки

Солістка гурту Go-A розказала, як вони зробили кавер на пісню Вєрки Сердючки

Гурт Go-A з піснею "Соловей" цього року мав представити Україну на Євробаченні в Роттердамі, але у зв’язку з пандемією має ще цілий рік для підготовки до пісенного конкурсу. Катерина Павленко розповіла, яку пісню вони з гуртом хочуть підготувати на наступний рік Євробачення. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie