Стелу Монумента слави зруйнували у Львові лише з третьої спроби
ЇЇ збудували майже півсторіччя тому на честь Радянських збройних сил. Стелу повалили, бо визнали аварійною. Але сам монумент, що розташований поруч - лишили. Що з ним буде далі – дивіться у сюжеті.