Танкер, який лежить на боці й забруднює прибережну смугу в Одесі, не поспішають прибрати

Танкер, який лежить на боці й забруднює прибережну смугу в Одесі, не поспішають прибрати

Дату підйому сумнозвісного судна "Делфі" знову перенесли. До 24-го серпня – його з одеського берега не приберуть. Із минулого тижня роботи веде новий підрядник. За домовленістю з Адміністрацією морських портів України, на виконання робіт він має два місяці. Тобто – до першої декади жовтня. Що нині відбувається біля "Делфі" – Олена Черняєва знає. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie