Травень 2020 року в Києві став найхолоднішим за останні 20 років

Травень 2020 року в Києві став найхолоднішим за останні 20 років

Найхолодніший травень в ХI столітті у Києві. Про погодні звитяги останнього місяця весни - повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії. 20-й у цьому столітті травень був на стільки холодним, кажуть синоптики, що метеорологічне літо до столиці поки не завітало.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie