Тристороння група у Мінську домовилася про черговий режим тиші на Донбасі

Тристороння група у Мінську домовилася про черговий режим тиші на Донбасі

З опівночі в зоні АТО не повинно було пролунати жодного пострілу. Перемовники кажуть - жителі Донбасу мають відсвяткувати Новий рік та Різдво без ризику для життя. А військові - продовжити розмінування регіону. Домовитися про обмін полоненими до кінця року сторонам не вдалося. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie