ТСН 19:30 новини 12 травня. Чи можлива зустріч Зеленського з Путіним заради миру?
ТСН 19:30 новини 12 травня. Чи можлива зустріч Зеленського з Путіним заради миру?
Новини України та світу станом на 19.30 понеділка, 12 травня 2025 року, в огляді ТСН.
- Трамп готується їхати до Стамбула на мирні переговори між українською і російською стороною, заявив він журналістам у США.
- Дронова атака на Суми та передмістя. Безпілотник влучив в автомобіль енергетиків, загинув 44-річний водій.
- Врятувати дітей! Із прифронтових районів Запоріжжя вивозять родини з неповнолітніми - ворог посилив обстріли.
- Жодної ознаки перемир'я на фронті. Ворожі атаки тривають майже на всіх ділянках, - Генштаб ЗСУ.
- Маскуються під цивільних - і атакують! Які підступи вигадує ворог на Оріхівському напрямку і як окупантів викривають українські вояки? Репортаж Руслана Ярмолюка.
- Президент Зеленський провів першу телефонну розмову з новим Папою Римським і подякував за
підтримку України.
- Торговельне перемир'я. США домовилися з Китаєм про взаємне зниження мит на три місяці.
- У президента Франції висміяли черговий російський фейк, що начебто лідери Франції, Німеччини та Великої Британії у потязі вживали наркотики.
- Нардепу Миколі Тищенку послабили запобіжний захід. Домашній арешт триватиме лише від 9-ї вечора до 6-ї ранку.
- 15-річного хлопця вразило струмом на вантажному вагоні в Хмельницькому. Потерпілий у тяжкому стані.
- Польща закриває консульство РФ у Кракові. Варшава звинувачує росіян у навмисному підпалі торговельного центру рік тому.
- Знову блокування українсько-польського кордону. Перевізники сусідньої країни перекрили пункт пропуску Дорогуськ - Ягодин і вимагають повернення дозволів для українських перевізників.
- Столичні ЦНАПи почали реєстрацію тварин. Собак вносити у бази обов'язково, а от котів та інших тварин - за бажанням.
- Наш свідок конклаву! Уродженець Тернополя кардинал Микола Бичок, що разом із колегами-кардиналами з усього світу брав участь у виборах нового понтифіка, дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.