У Боярці на залізничних коліях знайшли мертвою і з понівеченим обличчям 10-річну дівчинку
Біда сталася за кілька сотень метрів від будинку біля місцевої залізничної станції. Дівчинка йшла в магазин через колії за 150 метрів від переходу. Місцеві чули, як машиніст сигналив дівчинці та навіть гальмував, однак хвиля повітря все ж притягнула її до потяга. Мар`яна загинула на місці.