У Дніпрі міліцію пікетували родичі пішоходів, яких на тротуарі вбило авто

У Дніпрі міліцію пікетували родичі пішоходів, яких на тротуарі вбило авто

Аварія сталася ще торік у квітні. На перехресті зіштовхнулися дві машини, одна з яких вилетіла на людей. Кожен водій запевняв, що їхав на зелений сигнал світлофора.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie