У Дніпрі серед білого дня грабіжники вкрали 4 мільйони гривень
У Дніпрі серед білого дня грабіжники вкрали 4 мільйони гривень. Очевидці розповіли, як авто під’їхало до банку, потім до нього підбіг невідомий, відчинив двері, вдарив пасажира по голові та забрав сумку з грошима. Нині поліція вивчає відео з камер спостереження, щоб встановити маршрут нападників. Повні випуски дивіться на 1+1 video