У Дніпропетровську величезне дерево впало на двох перехожих

У Дніпропетровську величезне дерево впало на двох перехожих

Нині жінки у реанімації із численними травмами. Як з'ясували фахівці, клен штучно довели до аварійного стану, щоб звільнити місце для парковки та рекламних щитів.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie