У дніпровській поліклініці пацієнти та лікарі надихалися токсичною речовиною

У дніпровській поліклініці пацієнти та лікарі надихалися токсичною речовиною

Посеред прийому люди відчули раптове першіння у горлі, майже одразу з'явився металевий присмак у роті. Люди в паніці вибігали на свіже повітря. Викликали швидку та рятувальників. Ті кажуть: найвірогідніше в поліклініці розпилили газовий балон.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie