У годину пік чотири станції київського метро паралізувало через задимлення

У годину пік чотири станції київського метро паралізувало через задимлення

На синій гілці зайнялося на перегоні. До приїзду рятувальників пожежу гасив машиніст – йому допомагали пасажири. Через задимлення чотири станції не працювали дві години. Причиною стало коротке замикання, постраждалих немає.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie