У Харкові пасажирський автобус в'їхав у припарковану автовишку
Одна жінка загинула, ще десятеро людей травмовані, двоє з них у реанімації. У Харкові пасажирський автобус на повній швидкості в'їхав у припарковану автовишку. За словами очевидців, автовишка стояла на узбіччі. Робітники чіпляли на стовпи символіку Євро-2012. Водій маршрутного автобуса намагався об'їхати техніку, але не зміг і протаранив її на повній швидкості.