У Харкові пасажирський автобус в'їхав у припарковану автовишку

У Харкові пасажирський автобус в'їхав у припарковану автовишку

Одна жінка загинула, ще  десятеро  людей травмовані, двоє  з них у реанімації.  У Харкові пасажирський автобус на повній швидкості в'їхав у припарковану автовишку. За словами очевидців, автовишка стояла на узбіччі. Робітники  чіпляли на стовпи символіку Євро-2012. Водій маршрутного автобуса намагався об'їхати техніку, але не зміг і протаранив її на повній швидкості.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie