У Кам’янці-Подільському машина вилетіла на зупинку громадського транспорту

У Кам’янці-Подільському машина вилетіла на зупинку громадського транспорту

Там вантажівка зіткнулася з позашляховиком. Унаслідок чого некерований джип вилетів на зупинку і збив п'ятьох людей. Три жінки загинули на місці. Ще двох людей із травмами доправили до місцевої лікарні. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie