У Києві для безхатьків та малозабезпечених людей влаштували святковий обід

У Києві для безхатьків та малозабезпечених людей влаштували святковий обід

Релігійні організації збирають нужденних за столом 7-го січня вже півтора десятиліття. І пишаються: якщо на перше різдвяне застілля прийшло 17 людей, то нині нагодувати вдалося аж три сотні.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie