У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала
Вступився за друга і потрапив до реанімації. У Києві група молодиків побила хлопця, коли той став на захист свого друга-неформала. Удар був такої сили, що юнак тепер у комі. Лікарі зробили йому операцію - видалили гематому, що утворилася. Однак його стан залишається тяжким.