У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

У Києві до коми побили хлопця, який став на захист свого друга-неформала

Вступився за друга і потрапив до реанімації. У Києві група молодиків побила хлопця, коли той став на захист свого друга-неформала. Удар був такої сили, що юнак тепер у комі. Лікарі зробили йому операцію - видалили гематому, що утворилася. Однак його стан залишається тяжким.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie