У Києві в метро побилися чоловік та жінка

У Києві в метро побилися чоловік та жінка

У київському метрополітені сталась жорстока бійка між чоловіком та жінкою. Опонентів вдалась зупинити одному із пасажирів. У поліції зазначили, що триває розслідування інциденту. Відео: соцмережі.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie