У Києві в одному з пабів побилися фанати "Динамо" та "Аяксу"

У Києві в одному з пабів побилися фанати "Динамо" та "Аяксу"

Конфлікт розгорівся між уболівальниками "Динамо" та голландського "Аяксу". Свідки кажуть, перед матчем фани останнього саме перебували в закладі, коли туди увірвалися прихильники "Динамо". Далі, бійка із застосуванням вибухових пакетів перемістилася на вулицю. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie