У Києві відкрили Центр відновлення: хто і як може отримати допомогу
У столиці відкрили Центр відновлення Інституту зцілення травм українського біблійного товариства. Тут надаватимуть підтримку тим, хто зазнав різних психологічних травм, - розповідає директорка Інституту зцілення травм Вікторія Райчинець. Сам інститут працює від 2016 року. У ньому навчають як працювати з людьми, що пережили психологічні травми, а також проводять реабілітаційні заходи. Загалом в інституті існує аж 11 різних програм духовно-психологічного відновлення. За час існування інститут підготував понад 5 тисяч фахівців. А допомогу надав - тисячам українцям.