У Києві відкрили перший в Україні музей у темряві "Третя після опівночі"
В ньому зрячі відвідувачі мають змогу відчути світ так як відчувають його незрячі - в абсолютній пітьмі. Адже в Україні більше 300 тисяч незрячих людей. За допомогою зору людина отримує 80-90 відсотків інформації про навколишній світ. А люди із вадами зору пізнають світ завдяки тактильним відчуттям, запахам, звукам та іншим рецепторам. Чим дивує виставка - дивіться в сюжеті.