У Києві водій маршрутки збив трьох жінок на пішохідному переході, одна з них загинула на місці

У Києві водій маршрутки збив трьох жінок на пішохідному переході, одна з них загинула на місці

Смертельна аварія на переході. У Києві маршрутка на смерть збила жінку на  пішохідному переході - 74-річна пенсіонерка загинула під колесами. Ще двох жінок шпиталізували, одна з них у важкому стані. Все сталося, коли пішоходи переходили дорогу на зелене світло. За словами кермувальника маршрутки, він не зміг зупинитися, бо у машини відмовили гальма. Справу розслідують правоохоронці.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie