У Києві з’явилася ще одна меморіальна дошка загиблому воїну АТО

У Києві з’явилася ще одна меморіальна дошка загиблому воїну АТО

У столичній школі №108 вшанували пам'ять Олега Дідушка. 43-річний боєць батальйону «Львів» пішов з життя 7 лютого під Дебальцевим - потрапив під мінометний обстріл. Відсьогодні про героя нагадуватиме ще й меморіальна дошка на фасаді школи, де він навчався. Згадати бійця прийшли рідні, друзі та військові побратими. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie