У Києві замінували лікарню, де лежать понад 4 десятки хворих на коронавірус пацієнтів

У Києві замінували лікарню, де лежать понад 4 десятки хворих на коронавірус пацієнтів

Анонімний дзвінок до поліції надійшов пізно ввечері. Заявник повідомив - у кардіологічному відділенні столичної Олександрівської лікарні закладена вибухівка, нібито 5 кілограмів тротилу, які повинні здетонувати о 3-й ночі. До лікарні екстрено виїхали вибухотехніки разом із кінологами. І поки ті перевіряли відділення, усіх пацієнтів, серед яких багато на візках і каталках, евакуювали до іншого корпусу. Більше про коронавірус в Україні 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie