У Києві зимові свята будуть проходити між двома дзвіницями

У Києві зимові свята будуть проходити між двома дзвіницями

У Києві зимові свята тепер проходитимуть -від Софійської площі до Михайлівської. Організатори створять суцільний пішохідний простір між двома храмами. Там же будуть будиночки із крамом та їжею. Тому, площі для гулянь стане більше. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie