У Києво-Печерській Лаврі виявили спалах коронавірусу

У Києво-Печерській Лаврі виявили спалах коронавірусу

Дві людини померло, більше дев'яноста інфіковані. Столична мерія вже направила туди бригаду медиків. Попри спалах, церковне життя в Україні не припинилось. Як вірус опинився у святих місцях, у матеріалі Марьям Ель Хассан Алі. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie