У Красногорівці Донецької області опівночі під мінометним вогнем бойовиків опинилась лікарня

У Красногорівці Донецької області опівночі під мінометним вогнем бойовиків опинилась лікарня

У Красногорівці Донецької області опівночі під мінометним вогнем бойовиків опинилась лікарня. На той момент у ній було близько 60 людей, зокрема пацієнти з COVID-19 та пневмонією, деякі з них на кисневій підтримці, а також медперсонал. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie