У Кропивницькому дві доби палає сміттєзвалище
Майже дві доби у Кропивницькому гасили сміттєзвалище, комунальники підозрюють умисний підпал. Сміття почало тліти одночасно в кількох місцях полігону у глибині відвалів. Сильний вітер роздмухав вогонь і він стрімко поширився. Густий дим несло на житлові квартали прилеглого мікрорайону. Люди не виходили на двір і не відчиняли вікон. Зрештою, рятувальники приборкали вогонь