У Луцьку у 4 працівників міської лікарні виявили коронавірусну інфекцію
За добу додалось четверо хворих у Луцьку. Усі вони лікарі. Медики працюють у тій самій лікарні, де кілька днів тому на Covid-19 занедужала головна лікарка. 65-річна жінка підозрює, вона заразилася від пацієнта, який нещодавно повернувся із-за кордону. Більше про коронавірус в Україні