У Луцьку у 4 працівників міської лікарні виявили коронавірусну інфекцію

У Луцьку у 4 працівників міської лікарні виявили коронавірусну інфекцію

За добу додалось четверо хворих у Луцьку. Усі вони лікарі. Медики працюють у тій самій лікарні, де кілька днів  тому на Covid-19 занедужала головна лікарка. 65-річна жінка підозрює, вона заразилася від пацієнта, який нещодавно повернувся із-за кордону.  Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie