У Луганську будівлю СБУ залишили нападники, а не заручники

У Луганську будівлю СБУ залишили нападники, а не заручники

Про це заявляють самі штурмовики, які зосталися в будинку. Інформацію про те, що заручників у будівлі не було, підтверджує і місцева міліція, і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie