У Луганську догорає нафтобаза окупантів
Армії РФ у тимчасово окупованому Луганську не вдалося впоратися із наслідками вчорашньої "бавовни". Так, після прильоту по нафтобазі ворога зайнялася пожежа, яка досі не ліквідована. Продукти переробки вигоріли, інфраструктура зруйнована.