У Маріуполі окупанти зафіксували підвищений радіаційний фон

У Маріуполі окупанти зафіксували підвищений радіаційний фон

В окупованому Маріуполі зафіксували підвищений радіаційний фон на пляжі Піщаний у районі порту. Він у 15,5 раза перевищує норму. Місцеві пропагандисти стверджують, що таке зростання рівня радіації начебто безпечне, і з’явилось через шторм. Але це не так. Насправді ворожі бомбардування та обстріли міста оголили піски, які "фонили" і за звичайного життя.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie